пʼятниця, 20 квітня 2018 р.


Проектуємо роботу разом!

16 квітня відбулось спільне засідання ради лідерів та педагогів-організаторів Красилівської ОТГ.
В теоретичній частині учасники заходу опрацювали методику організації та проведення звітно-виборних зборів в дитячо-юнацьких об’єднаннях, розглянули питання екологічного виховання школярів та форми роботи учнівського самоврядування за цим напрямком.
Цікавим та пізнавальним був виступ лідера та педагога-організатора Красилівської ЗОШ І-ІІІст. №1, які ознайомили присутніх з освітній проектом від Klitschko Foundation  “Zero Waste School”.  Команда школи стала переможцем відбіркового туру і тепер  їде до Києва для навчання в  інтенсивній освітній програмі.


Окрім того,  на засіданні лідери та педагоги-організатори обговорили проекти Учнівської Ліги України, Хмельницької ради старшокласників, ради лідерів Красилівщини та намітили заходи для їх реалізації.
Об’єднавшись у творчі групи, учасники засідання склали метаплани розвитку учнівського самоврядування на рівні школи та Красилівської ОТГ. А колективна творча справа «ЕКО -week» надихнула всіх на креативний  підхід до проведення тижня екології у школах.
Творча, невимушена атмосфера на засіданні допомогла  не лише вирішити ряд важливих питань життєдіяльності дитячих об’єднань та учнівського самоврядування Красилівщини, а й створила умови для цікавого спілкування у колі однодумців та друзів.
                                                                     

Немає коментарів:

Дописати коментар